OCFL 11 SOS B SINIFI 2008-2009 YILI LİSE 3 ÖDEVLERİ ARKADAŞLAR HOCALAR DERSLER ARAŞTIRMALAR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OCFL 11 SOS B SINIFI 2008-2009 YILI LİSE 3 ÖDEVLERİ ARKADAŞLAR HOCALAR DERSLER ARAŞTIRMALAR...

Orhan Cemal Fersoy Lisesi(ocfl) 11 Sos B sınıfı Ödevler Araştırmalar Arkadaşlar 2008-2009 yılı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar üzülerek sölüyorum

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Arkadaşlar üzülerek sölüyorum Empty
MesajKonu: Arkadaşlar üzülerek sölüyorum   Arkadaşlar üzülerek sölüyorum I_icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 3:55 pm

üzülerek sölüyorumki arkadaşlar google de ocfl yazınca ilk sayfada çıkan ve gittikçe üste doğru sıralanan sitemiz sizlerin girmeyi aksatmasıyla beraber googlede ocfl yazıldığında 2. sayfanın başında bu şekilde girmemeye devam ettiğiniz sürece dahada arka sayfalara gideceğe benziyor...
https://ocfl11sosb.yetkin-forum.com
FurKan
Admin
Admin
FurKan

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar üzülerek sölüyorum   Arkadaşlar üzülerek sölüyorum I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:03 pm

bu sitenin artık bi adı var ve şu anda googleda ilk sayfadayız ama arkadaşlar siz siteyi ziyaret ettikçe en başta olucağız lütfen daha çok sitemizi ziyaret edin...
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar üzülerek sölüyorum   Arkadaşlar üzülerek sölüyorum I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:35 pm

beyler bayanlar sitemiz ocfl yazınca artık en başta Zuhaaa:D Ocfl Demek 11 Sos B Demek
https://ocfl11sosb.yetkin-forum.com

Arkadaşlar üzülerek sölüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar 1
» Arkadaşlar 2
» Arkadaşlar Hocalar HAkkında Ne Düşünüyosunuz