OCFL 11 SOS B SINIFI 2008-2009 YILI LİSE 3 ÖDEVLERİ ARKADAŞLAR HOCALAR DERSLER ARAŞTIRMALAR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OCFL 11 SOS B SINIFI 2008-2009 YILI LİSE 3 ÖDEVLERİ ARKADAŞLAR HOCALAR DERSLER ARAŞTIRMALAR...

Orhan Cemal Fersoy Lisesi(ocfl) 11 Sos B sınıfı Ödevler Araştırmalar Arkadaşlar 2008-2009 yılı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)

4 posters

UEFA daki üst üste başarılardan sonra sizce kadıköy de ne yaparız?
A)FARK ATAR GELİRİZ
Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_lcap67%Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_rcap
 67% [ 8 ]
B)YENER GELİRİZ
Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_lcap8%Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
C)BERABERE KALIRIZ
Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_lcap0%Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
D) YENİLİRİZ
Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_lcap25%Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_vote_rcap
 25% [ 3 ]
Toplam Oylar : 12

Back

YazarMesaj
baby_shaq
Yeni Üye
Yeni Üye
baby_shaq

Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) Empty
MesajKonu: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 1:36 am

Bir GALATASARAYLI olarak forumu hazırlamak bize düşer haksızmıyım:D
baby_shaq
Yeni Üye
Yeni Üye
baby_shaq

Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) Empty
MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 1:36 am

İLK OY VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN:D
YıLo
Yeni Üye
Yeni Üye
YıLo

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 12:26 am

bnce yener gelırıss fark atarsak ıyı olur ama o kadar cabuk heveslenmeyelım yanı 1-5 olsun bısım olsun:)
baby_shaq
Yeni Üye
Yeni Üye
baby_shaq

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:20 am

FENER E OY VEREN O 3 Ş.SİZ KİM LANNN OY VEREN YORUMDA YAZSIN A.Q

En son baby_shaq tarafından C.tesi Kas. 08, 2008 10:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tayfun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 3:41 pm

oLm Merak etmeiN Çok Rahat Alcaz Maçı GökseL İİyi bilir maç tahminlerimi...4 veya daha üstü aldık maçıı
baby_shaq
Yeni Üye
Yeni Üye
baby_shaq

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 10:09 pm

EVET KARDEŞİM BİLMEZMİYİM SENİN TAHMİNLERİNİVery Happy ALCAZ LA TABİVery Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 10:16 pm

NoolDu Lan Yeniyodunuz Hani Bizi Üst Atıyodunuz Very Happy Ezikler Ya
https://ocfl11sosb.yetkin-forum.com
YıLo
Yeni Üye
Yeni Üye
YıLo

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 1:11 am

bole takımın taa amk. ben abı teknık trektorde hata onunda a.q yhaa abi baroş la umıtı cıkarıyo nonda yı alıyo yhaa nonda tam bı mal saten yhaa abı pres yapmaz,şut atmaz,kendı kendıne cabalayarak bıse yapmazz ne yapar bu adam yhaa hay a.q yhaa:Q
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)   Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum) I_icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 2:13 pm

Olum ona Buna Hata Bulmayın LAn Maçtan önce Konuşuyodunuz Hala Konuşuyosunuz insan biraz utanır aq hiç mi gurur yok yenildiğiniz halde bağardınız bu gün sınıfta YENİLDİNİZ İŞTE GELDİNİZ MEKANIMIZA 4 TANE YİYİP GİTTİNİZ Very Happy
https://ocfl11sosb.yetkin-forum.com

Galatasaray Fun Club(forum pisliklerden arındı.Yeni yorumlarınızı bekliyorum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GALATASARAY FENERBAHÇE DERBİSİ ÖZET SKOR 4-1
» _-_-_-Fenerbahçe Fan Club (Fenerliler Buraya ...)_-_-_-
» Forum Kuralları